بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

پیرو بخشنامه تبدیل و ضعیت ایثارگران

پیرو بخشنامه تبدیل و ضعیت ایثارگران


شماره بخشنامه:   7862303

تاریخ :   1399/10/24

 

پیرو بخشنامه شماره ۷۸۳۶۰۷۵ مورخ ۱۰/‏۱۰/‏۹۹‬ در خصوص جمع‌آوری مدارک تبدیل وضعیت ایثارگران مشمولین بخشنامه و جهت تسریع در روند انجام کار، خواهشمند است دستور فرمائید موارد ذیل مورد توجه کارشناسان و رؤسای امور اداری قرار گیرد:

۱. مدارکی که نیاز به مهر منابع انسانی و یا مهر امور مالی دارند توسط کارشناسان و رؤسای امور اداری واحدها جمع‌آوری شده و یکجا جهت مهر مدارک به اداره کل منابع انسانی و اداره کل مالی مراجعه شود.

۲. به دلیل دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا از مراجعه حضوری افراد خود داری شده و سوالات توسط کارشناسان و رؤسای امور اداری از طریق شماره ۶۱۱۱۳۰۰۹ مطرح شود.

۳. کارشناسان و رؤسای محترم امور اداری در جهت راهنمایی و توجیه کارکنان مشمول، همکاری لازم را معمول نمایند تا افراد ناچار به مراجعه حضوری و یا تماس‌های پی در پی با اداره کل منابع انسانی نباشند.

۴. لیست مشمولین به همراه شماره پرسنلی و شماره ملی در جدولی مجزا از طریق نامه اتوماسیون اداری ارسال گردد تا اقدامات لازم جهت دریافت تاییدیه گزینش و تاییدیه تأمین اعتبار از سازمان برنامه و بودجه کشور که جز مدارک الزامی می‌باشد صورت پذیرد.

 

۵. در خصوص استعلام و اخذ معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران، کارشناسان و رؤسای امور اداری از طریق سایت خدمات الکترونیک ایثارگران به نشانی https://isaarit.isaar.ir اقدام نمایند. ایثارگر رزمنده‌ای که در سایت بنیاد شهید و امور ایثارگران پرونده‌ای ندارد، گواهی ایثارگری خود را از مرجع ذی‌ربط اخذ نمایند.