بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

قرارداد جدید وام بانک تجارت دانشگاه تهران

قرارداد جدید وام بانک تجارت دانشگاه تهران


شماره بخشنامه:   155/145459

تاریخ :   1395/6/8

 

سلام علیکم

احتراما به استحضار می‌رساند با پیگیری‌های به عمل آمده، قرارداد جدید با بانک تجارت جهت دریافت وام به صورت گروهی منعقد گردید. به اطلاع همکاران محترم می رساند وام بانک تجارت بر اساس اعتبار ماهیانه و مطابق روال سنوات گذشته از مهرماه ۹۵ با شرایط ذیل پرداخت می‌شود:


۱- وام تنها به کارکنان رسمی - پیمانی و قرارداد مدت معین پرداخت خواهد شد که طی سه سال گذشته وام بانک تجارت را دریافت نکرده باشند.
۲- سقف وام پرداختی به اعضا محترم هیأت علمی و کارکنان گرامی مبلغ ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال می‌باشد و مشمولین دریافت وام مطابق سنوات گذشته و بر اساس میزان حقوق دریافتی تعیین می‌شود به نحوی که اقساط وام‌های دریافتی بیشتر از ۷۵ درصد حقوق خالص منهای کسورات قانونی نشود.
۳- متقاضیان برای دریافت وام تجارت جدید بایستی دو نفر ضامن رسمی یا پیمانی معرفی نمایند، در ضمن کارکنان قرارداد مدت معین نمی‌توانند به عنوان ضامن معرفی شوند.
۴- همکارانی که صندوق بازنشستگی آنان تامین اجتماعی باشند پس از بازنشستگی از دانشگاه منفک خواهند شد لذا هنگام بازنشستگی می‌بایست کلیه بدهی وام‌های خود را یک جا تسویه حساب نمایند.
خواهشمند است دستور فرمائید اسامی متقاضیان دریافت تسهیلات مذکور به همراه فرم تکمیل شده پیوست و تصویر آخرین فیش حقوقی متقاضی و ضامنین و همچنین شماره حساب تجارت کارت و تلفن ثابت و تلفن همراه را طی نامه رسمی از طریق معاونت اداری مالی واحد به این مدیریت ارسال نمایند. 

فرم وام 5ساله جدید تجارت