بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

ثبت تردد با کارت و تعیین تکلیف درخواست های ثبت نشده

ثبت تردد با کارت و تعیین تکلیف درخواست های ثبت نشده


شماره بخشنامه:   155/69386

تاریخ :   1399/4/18

 

به استحضار می رساند پیرو بخشنامه شماره ۱۵۵/۶۳۱۴۲ مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ در خصوص ثبت اثر انگشت به علت شیوع و اوج گیری ویروس کرونا از کلیه کارمندان گرامی تقاضا می شود تا اطلاع ثانوی از ثبت اثر انگشت خود بر روی دستگاه های کارتزنی خودداری کرده و از کارت جهت تردد استفاده نمایند.

همکاران محترم توجه نمایند:

  • تمامی افرادی که تردد شماره درج شده در سامانه حضور غیاب آنها با شماره ای که هنگام تردد با کارت در دستگاه کارت زنی مشاهده می نمایند متفاوت می باشد جهت یکسان سازی، هر دو شماره را، از طریق اتوماسیون اداری به کارتابل سرکار خانم سیده پریسا رفیعی کارشناس حضور و غیاب اداره کل منابع انسانی ارسال نمایید. (راهنما شماره درج شده در سامانه حضور و غیاب)
  • لازم به ذکر است از ابتدای مرداد ماه طبق روال سال گذشته امکان ثبت تردد از سامانه حضور و غیاب شخصی (ورود و خروج فراموش شده) حداکثر ۶ تردد در ماه با تایید مدیر مربوطه می باشد.
  • به منظور به روز رسانی و اعمال مرخصی های تشویقی دوران کوید ۱۹ با مراجعه به سامانه حضور و غیاب خود تمامی غیبت ها و یا تردد های ناقص خود از اسفند ۹۸ لغایت تاکنون را ثبت نمایند.

***صورت عدم ثبت هر یک از موارد ذکر شده، برای فرد غیبت و کسر از حقوق لحاظ خواهد شد.

*** همچنین از مدیران محترم تقاضا می شود با توجه به بالا رفتن حجم درخواست ها، و جهت اعمال مرخصی همکاران، کارتابل سامانه حضور و غیاب خود را به طور مرتب بازدید و تعیین تکلیف نمایند.

 

از مسئولین محترم حضور و غیاب واحدها نیز درخواست می شود ضمن راهنمایی کارمندان محترم، با انتشار حداکثری این بخشنامه و نصب اطلاعیه در کنار دستگاه های کارتزنی موضوع را کاملاً اطلاع رسانی نمایند.