بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

تمدید مهلت ارزیابی عملکرد سال 94 کارکنان

تمدید مهلت ارزیابی عملکرد سال 94 کارکنان


شماره بخشنامه:   155/192814

تاریخ :   1395/7/14

 

با سلام و احترام

پیرو بخشنامه شماره ۱۴۸۵۶۷/۱۵۵ مورخ ۱۰/‏۰۶/‏۹۵‬ در خصوص ارزیابی عملکرد کارکنان دانشگاه مربوط به سال ۹۴، به استحضار می‌رساند با توجه به اینکه تعدادی از پرسنل دانشگاه در بازه زمانی اعلام شده در بخشنامه قبلی موفق به انجام ارزیابی خود نشده‌اند، مقرر شد دسترسی به سامانه ارزیابی از تاریخ ۱۷/‏۰۷/‏۹۵‬ لغایت ۳۰/‏۰۷/‏۹۵‬ مجدداً فعال گردد لذا همکارانی که از مرحله اول ارزیابی جامانده‌اند می‌توانند از تاریخ مذکور به آدرس: http://pms.ut.ac.ir/ مراجعه و با توجه به راهنمای موجود در سامانه نسبت به انجام ارزیابی اقدام نمایند.

بدیهی است این دسترسی صرفاً ویژه افرادی است که در مرحله اول در سامانه ورود اطلاعات نداشته‌اند و یا پس از ورود اطلاعات، تأیید نهایی را انجام نداده‌اند. بنابراین برای همکارانی که بدون توجه به بند ۳ بخشنامه مذکور قبل از مطالعه راهنمای سامانه بدون بارگذاری مدارک، ارزیابی خود را تأیید کرده‌اند، اقدامی صورت نخواهد گرفت.

همچنین ضمن تشکر و قدردانی از مدیران محترمی که در زمان اعلام شده در مرحله اول نسبت به امتیاز دهی پرسنل زیر مجموعه خود اقدام نموده‌اند، به اطلاع می‌رساند دسترسی تأیید توسط مدیران بلافصل و سطوح بالاتر برای مدیرانی که هنوز ارزیابی کارکنان خود را تأیید نهایی نکرده‌اند، از تاریخ ۰۱/‏۰۸/‏۹۵‬ لغایت ۱۰/‏۰۸/‏۹۵ فعال می‌باشد و شایسته است مدیران مربوطه نسبت به تأیید ارزیابی کارکنان اقدام نمایند.

لازم به ذکر است ارزیابی کارکنانی که در سال ۱۳۹۴ به عناوین مختلف اعم از بازنشستگی، مأموریت آموزشی، مأموریت به خارج از دانشگاه در بخشی از سال ۹۴، مرخصی‌های زایمان، نیمه وقت، کسر یک چهارم خدمت و... بودند، می‌بایست توسط واحد انجام شود.

یادآور می‌شود مفاد اعلام شده در بند ۸ بخشنامه شماره ۱۴۸۵۶۷/۱۵۵ مورخ ۱۰/‏۰۶/‏۹۵‬ به قوت خود باقی است.

خواهشمند است با عنایت به اینکه زمان ارزیابی اعلام شده قابل تمدید نمی‌باشد، دستور فرمائید این بخشنامه به نحو مناسب به اطلاع کلیه کارکنان مشمول به ویژه همکارانی‌ اعم از نگهبانان، ‌ نیروهای ‌خدماتی، تأسیساتی، ‌ رانندگان، کارکنان آزمایشگاه‌ها و... که به سامانه اتوماسیون اداری یا سامانه ارزیابی عملکرد دسترسی ندارند، رسانده شود تا این افراد نیز در بازه زمانی اعلام شده نسبت به تکمیل اطلاعات در سامانه مذکور اقدام نمایند.