بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

برگزاری دوره آموزشی توجیهی بدو خدمت- سال1395

برگزاری دوره آموزشی توجیهی بدو خدمت- سال1395


 

شماره بخشنامه:   155/148621

تاریخ :   1395/6/10

 

با سلام و احترام

برای بالا بردن سطح آگاهی‌های عمومی کارمندان و پایه گذاری ارتباط سالم کارمندان با نظام اداری و دستگاه محل خدمت، عناوین و طرح درس‌های" دوره‌ آموزشی توجیهی بدوخدمت" طراحی و طی بخشنامه شماره ۲۰۰/۲۶۶۸۰ مورخ ۲۰/‫۱۰/‫۱۳۹۰‬ از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ابلاغ شده است. در این راستا معاونت آموزش و توسعه منابع انسانی اداره کل منابع انسانی و امور رفاهی دانشگاه در نظر دارد تا دوره‌ی مذکور را برای افرادی که تا کنون این دوره را طی نکرده‌اند، برگزار نماید. لازم به ذکر است کلیه همکاران محترم، تا قبل از صدور حکم رسمی قطعی باید این دوره را طی نمایند.

طبق مصوبه‌ی مورخ ۲۰/‫۰۵/‫۹۵‬ کمسیون آموزش ضمن خدمت کارکنان دانشگاه تهران این دوره به صورت غیر حضوری (خودخوان) برگزار می‌گردد و کارکنان محترم می‌بایست پس از مطالعه‌ی منابع دوره در آزمون الکترونیکی شرکت نمایند.

ثبت نام دوره‌ی مذکور از روز یکشنبه مورخ ۱۴/‫۰۶/‫۹۵‬ لغایت شنبه ۲۷/‫۶/‫۹۵ از طریق سامانه فراگیر آموزش کارکنان به نشانی stm.ut.ac.ir انجام می‌پذیرد و همزمان محتوای دوره در قسمت کتابخانه‌ی سامانه قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است شرکت کارکنان پیمانی و رسمی آزمایشی در این دوره‌ها اجباری است و همکاران قراردادی نیز در صورت تمایل می‌توانند در این دوره شرکت نمایند.