بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

بخشنامه در خصوص پنج روز کاری نوروز 1394

بخشنامه در خصوص پنج روز کاری نوروز 1394


شماره بخشنامه:   155/352766

تاریخ :   1393/12/20

 

با سلام و احترام؛

با تبریک پیشاپیش سال 1394 و آرزوی سعادت و سلامت برای همه همکاران عزیز و ارجمند، به اطلاع می رساند ایام کاری بعد از تعطیلات رسمی نوروزی از تاریخ پنجم فروردین ماه 1394 آغاز می شود (چهارشنبه پنجم، و شنبه هشتم تا سه شنبه یازدهم فروردین، جمعا 5 روز کاری)؛ لذا طبق روال معمول، این 5 روز، از میزان مرخصی استحقاقی اعضای محترم هیات علمی دانشگاه کسر می گردد و اعضای محترم در مرخصی خواهند بود. برای کارمندان محترم دانشگاه، براساس جمع بندی نظرات همکاران، و با عنایت به اقدامات سالهای قبل، تصمیم زیر برای پنجم تا یازدهم فروردین 94 اتخاذ گردید؛ لذا مسئولان محترم سامانه حضور و غیاب هر واحد، باید با توجه به تصمیم مدیریت مربوطه، بر اساس یکی از بندهای زیر، عمل نمایند:

1- واحدهایی که در این 5 روز کاری، به حضور برخی از پرسنل خود نیاز دارند، لازم است مدیر واحد (حداکثر تا 27 اسفند ماه سال جاری) ، اسامی ایشان را با ذکر وظیفه ای که بر عهده هر کارمند می باشد، به مسئول سامانه حضور و غیاب واحد، کتباً ارائه نمایند. پرسنل مذکور، طبق نظر مدیران مربوطه و بر اساس زمان و ساعت کاری مورد نیاز، در محل خدمت خود حضور خواهند یافت. سایر پرسنل این واحدها که نیازی به حضور ایشان نمی باشد، در این 5 روز در مرخصی خواهند بود و لذا 2 روز مرخصی استحقاقی و 3 روز مرخصی تشویقی در سامانه برای ایشان در ایام مذکور ثبت خواهد شد.

2- واحدهایی که نیاز به حضور هیچ یک از پرسنل خود ندارند، همه کارکنان محترم آن واحد، 5 روز کاری یادشده را در مرخصی خواهند بود و  2 روز مرخصی استحقاقی و 3 روز مرخصی تشویقی در سامانه برای ایشان ثبت شود.

3- مسئولین واحدها می توانند در چارچوب مقررات فوق الاشاره، چنانچه تغییراتی لازم هست (حسب شرایط واحد مربوطه) اعمال نمایند و با اداره کل منابع انسانی دانشگاه، هماهنگی لازم بعمل آورند.

از خداوند بزرگ سلامتی و سعادت برای کلیه همکاران محترم در سال94 و به ویژه در ایام تعطیل مسئلت می نماید.