نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بخشنامه در خصوص امتیازات ارزیابی عملکرد کارکنان(سال 92)

بخشنامه در خصوص امتیازات ارزیابی عملکرد کارکنان(سال 92)


 

شماره بخشنامه:    155/162651

تاریخ:  1393/7/1

 

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند بررسی فرم‌های ارزیابی سال 92 در سامانه ارزیابی عملکرد کارکنان دانشگاه به پایان رسیده و امتیازات کارکنان در سامانه مذکور درج شده است، لذا کلیه کارکنان محترم می‌توانند به منظور مشاهده امتیاز ارزیابی خود در سال 92 با مرورگر Chrome به سامانه ارزیابی عملکرد کارکنان به نشانی: http://pms.ut.ac.ir ، منوی گزارشات، بخش گزارش تفصیلی من مراجعه نموده و از قسمت دریافت گزارش روی کلمه "دانلود" کلیک نمایند.


  همچنین با عنایت به درخواست مکرر واحدها، سامانه فوق برای آن دسته از پرسنلی که در بازه زمانی اعلام شده، موفق به تکمیل فرم ارزیابی عملکرد 92 نشده‌اند نیز از تاریخ 93/7/5 تا پایان وقت اداری 93/7/19 به مدت 10 روز کاری قابل دسترسی می‌باشد و همکارانی که دارای امتیاز صفر و یا فاقد امتیاز ارزیابی هستند، ‌فرصت دارند تا در زمان اعلام شده با مراجعه به سامانه ارزیابی عملکرد فرم مربوطه را تکمیل کنند تا پس از تایید نمایندگان ارزیابی واحدها و مدیران مافوق جهت کسب امتیاز توسط این اداره کل بررسی شود.


  لازم به ذکر است مهلت اعلام شده به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود. خواهشمند است دستور فرمایید مراتب به نحو مناسب به اطلاع کلیه همکاران آن واحد رسانده شود.