بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

بخشنامه جهت دریافت هزینه های قرارداد جدید 95

بخشنامه جهت دریافت هزینه های قرارداد جدید 95


شماره بخشنامه:   155/234998

تاریخ :   1395/8/15

 

با سلام و احترام
به استحضار می‌رساند با توجه به ثبت اسامی اکثر بیمه شدگان بیمه درمان تکمیلی در سامانه بیمه ایران و ارسال پیامک به ایشان، لذا همکاران محترم می‌توانند نسبت به ارسال هزینه‌های بیمارستانی و پاراکلینیکی مربوط به قرارداد 95/۷/1 از تاریخ ۱۵/‏۰۸/‏۹۵‬ با رعایت شرایط ذیل به روال قبل طبق جدول زمانبندی اقدام نمایند. خواهشمند است دستور فرمائید مراتب به نحو مناسب و در اسرع وقت به اطلاع پرسنل رسانده شود.

۱ - ارسال هزینه‌های (پاراکلینیکی - بیمارستانی) بیمه شدگانی که در فرصت زمانی مقرر نسبت به ثبت نام در سامانه بیمه اقدام و از طریق بیمه ایران پیامک دریافت نموده‌اند.

۲ - سامانه ثبت نام برای افرادیکه که موفق به ثبت نام در سامانه بیمه نشده‌اند مجدداً فعال می‌گردد و متعاقباً آدرس سامانه، اطلاع رسانی می‌گردد. لذا خواهشمند است موقتاً از ارسال هزینه‌ها خودداری فرمایید.

۳ - با توجه به اینکه فرانشیز افراد غیر تحت تکفل (والدین - همسر و فرزندان کارکنان مونث) در قرارداد جدید بیست درصد در نظر گرفته شده است با هماهنگی‌های به عمل آمده با بیمه ایران، در صورتیکه دریافت دفترچه بیمه گر اول (خدمات درمانی - تأمین اجتماعی) برای افراد فوق الذکر از طریق بیمه شده اصلی صادر گردیده باشد می‌توانید با ارائه تصویر صفحه اول دفترچه بیمه خود و افراد تحت تکفل، نسبت به تغییر فرانشیز به ده درصد اقدام نمایند.

۴ - همکاران محترم می‌توانند اپلیکیشن بیمه ایران را از طریق سایت بازار بر روی تلفن همراه شخصی فعال نمایند و از وضعیت بیمه‌ای خود (بیمه‌های درمان تکمیلی و بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو) مطلع گردند.