بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

بخشنامه بیمه تکمیلی-ثبت نام، انصراف، افزایش و کاهش افراد تحت تکفل قرارداد 93/7/1 لغایت 94/7/1

بخشنامه بیمه تکمیلی-ثبت نام، انصراف، افزایش و کاهش افراد تحت تکفل قرارداد 93/7/1 لغایت 94/7/1


 

 

شماره بخشنامه:    155/146751

تاریخ:  1393/6/22

 

با سلام و احترام

   به استحضار می رساند با توجه به کارشناسی به عمل آمده جهت ارتقاء شرایط بیمه درمان تکمیلی (‌با پوشش کارت طلائی ) از خردادماه سال جاری این مدیریت اقدام به استعلام از تعدادی از شرکت های بیمه از قبیل: آسیا، دانا و بیمه بانک های خصوصی(پارسیان ، پاسارگاد و ..... ) نمود که با سه طرح درخواستی دانشگاه با در نظر گرفتن نیازهای بیمه شدگان از قبیل افزایش تعهدات هزینه دندانپزشکی، هزینه عینک، هزینه زایمان و غیره اقدام شد که متاسفانه با تغییر و افزایش هر کدام از موارد فوق میزان قابل توجهی به حق بیمه اضافه میگردید. همچنین  جلساتی با  شرکت های فوق الذکر انجام شد که به دلیل اعلام نرخ حق بیمه بسیار بالا و عدم ارائه کارت طلائی (دوازده کوپن)، دانشگاه تهران به تواقفات مناسب با شرکت‌های بیمه گر نرسید. لیکن با مذاکرات به عمل آمده با بیمه ایران در خصوص تمدید مجدد قرارداد با شرایط فعلی، حق بیمه بابت هر نفر بیمه شده مبلغ 439/000  ریال اعلام شد که با برگزاری جلساتی مبلغ مذکور به نرخ سرانه 371/790 ریال کاهش یافت و بیمه عمر و حوادث تکمیلی با حق بیمه معادل 1/42 درصد‌ حقوق و مزایای اعلام شده از طرف دانشگاه انجام گردید . البته پیگیری برای تخفیف بیشتر ادامه دارد و هنوز قیمت نهایی نیست. باتوجه به موارد ذکر شده  به احتمال قوی از تاریخ 93/7/1 لغایت 94/7/1 با شرکت سهامی بیمه ایران تمدید می گردد .

لازم است با توجه به توضیحات فوق همکاران محترم  از تاریخ 93/6/22 لغایت 93/6/31 با مراجعه به سامانه فیش حقوقی دانشگاه به نشانی: http://salary1.ut.ac.ir/account/login.aspx   در قسمت بیمه تکمیلی، نسبت به موارد ذیل اقدام نمایند :

·         مشاهده مشخصات و اطمینان از صحت اطلاعات و تایید آن

·         همکارانی که درخواست عضویت جدید ( ثبت نام جدید ) ، یا افزایش و کاهش افراد تحت تکفل خود را دارند نسبت به درج اطلاعات ویا اصلاح آن اقدام نمایند .

·         کنترل شماره حساب تجارت، شماره موبایل و کد ملی افراد تحت تکفل برای کلیه بیمه شدگان الزامی می باشد .

توجه: عدم مراجعه اعضاء به منزله پذیرش شرایط جدید و ادامه عضویت می باشد.

·         بیمه شدگانی که متقاضی انصراف کلی یا صرفاً انصراف از بیمه عمر و حوادث تکمیلی و یا عضویت در بیمه عمر و حوادث تکمیلی می باشند با مراجعه به سامانه فرم مربوطه را تکمیل و تحویل مسئول رفاهی واحد خود نمایند .

·         متذکر می گردد پس از اتمام مهلت مقرر ، امکان درخواست عضویت ، ویرایش اطلاعات ثبت شده و لغو انصراف ، امکان پذیر نمی باشد لذا استدعا داریم با نهایت دقت اقدام فرمایید .

·         اقدامات فوق صرفا از طریق سامانه مذکور و پس از تایید مسئول امور رفاهی پذیرفته می شود. بر این اساس امکانی وجود ندارد تا به درخواست های خارج از سامانه ،  ترتیب اثر داده شود.

    نظر به این که مسئولیت اطلاعات وارده به عهده شخص می باشد ، استدعا داریم در تکمیل اطلاعات درخواستی دقت و همکاری لازم را معمول نمایند . بدیهی است اشتباه در ثبت اطلاعات ، صدور کارت طلایی را به تعویق می اندازد و صدور کارت این قبیل از همکاران، مستلزم صرف زمان زیادی خواهد بود که بر خلاف میل همگی ما می باشد .

 

تذکر : جهت مشاهده سامانه الزاما  از مرورگر فایرفاکس استفاده شود ( برای دریافت فایل مرورگر اینجا کلیک کنید.) در صورت مشاهده هر گونه مشکل با شماره تلفن 61112130 خانم‌ها شعبانی و مهرعلی تماس حاصل شود.

      خواهشمند است با عنایت به محدویت زمانی دستور فرمائید در اسرع وقت مراتب به نحو ممکن به اطلاع کلیه پرسنل دانشگاه رسانده شود.