بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

بخشنامه آموزش کارکنان تابستان 94

بخشنامه آموزش کارکنان تابستان 94


شماره بخشنامه:   155/118847

تاریخ :   1394/5/17

 

باسلام و احترام

باتوجه به بخشنامه شماره 4013878 مورخ 24 خرداد 94  به اطلاع کارکنان محترم دانشگاه می رساند، جهت ثبت نام در دوره های آموزش ضمن خدمت با توجه به فرآیند و شرایط و ضوابط یاد شده در این بخشنامه به سامانه آموزش ضمن خدمت کارکنان به آدرس stm.ut.ac.ir مراجعه و ثبت نام نمایند.

لازم به ذکر است در این بازه دوره های عمومی قابل ثبت نام می باشد و همکاران واحد آموزش کارکنان در تلاش برای رفع موانع سامانه آموزش جهت برگزاری دوره های تخصصی پیش بینی شده در تقویم آموزشی می باشند.

فرآیند ثبت نام در دوره های آموزشی :

1. انجام ثبت نام الکترونیکی از روز یکشنبه مورخ 94/5/18 لغایت چهارشنبه مورخ 94/5/21 از طریق سایت سامانه فراگیر آموزش ضمن خدمت stm.ut.ac.ir.

       •کاربران می توانند، پس از ورود به سامانه، در ستون سمت راست بر روی درخواست دوره های آموزشی کلیک کرده و از طریق منوهای استاندارد شغلی و تقویم دوره های آموزشی، درخواست خود را ثبت نمایند.

2. تهیه لیست ثبت نام شدگان توسط مسئول آموزش واحد مربوطه برای دریافت تاییدیه مقام مافوق.

3. تایید ثبت نام در سامانه آموزش توسط مسئول آموزش واحد مربوطه.

شرایط و ضوابط ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشی :

1. با توجه به محدودیت ظرفیت دوره های آموزشی، اولویت با کارکنانی است که زودتر ثبت نام نموده و ثبت نام آنان تایید شده باشد.

2. کلیه ی اطلاع رسانی در مورد دوره ها از طریق سامانه فراگیر آموزش ضمن خدمت صورت می گیرد و هر فرد موظف است، طبق برنامه اعلام شده در سایت در مورد درس ثبت نامی خود اقدام نماید.

3. تاخیر در شرکت در آزمون، غیبت محسوب می شود و از حضور داوطلب در آزمون، جلوگیری به عمل خواهد آمد.

4. فراگیران موظف هستند، قبل از شروع کلاس مورد نظر به آدرس سامانه آموزش ضمن خدمت stm.ut.ac.ir، صفحه نخست؛ کلاسهای آموزشی من مراجعه نمایند و از تایید دوره آموزشی ثبت نامی اطمینان حاصل نمایند.

5. شرکت عضو در دوره های مشابه و تکراری ای که در پنج سال اخیر گذرانده باشند٬ ممنوع می باشد. ضمناً امتیاز دوره های تکراری در ارزشیابی و ارتقا رتبه شغلی کارکنان، تنها یک بار محاسبه می شود.

6. همکاران پس از شرکت در دوره، موظف به تکمیل فرم ارزیابی دوره در سامانه می باشند.

7. در صورت تکمیل نشدن فرم ارزیابی دوره، گواهینامه صادر نخواهد شد.

8. گواهینامه آموزشی، به صورت الکترونیکی صادر شده و در سامانه آموزش برای هر فرد قابل مشاهده می گردد.

9. کارکنان قراردادی، در صورتی که دوره های آموزشی جاری، مرتبط با کار آنان باشد با تایید مدیریت مربوطه، می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

10. نتایج نهایی شرکت در دوره ها و لیست هزینه های پرداخت شده توسط کارکنان و غیبت افراد ثبت نام شده، به واحدهای مربوطه اعلام خواهد شد.

11. همکاران محترم، هزینه دوره های ثبت نامی را (پس از کسر 80% تخفیف) به حساب غیرقابل برداشت اداره کل منابع انسانی و اموررفاهی به شماره 5225446142 و شناسه پرداخت 1124 بانک ملت شعبه دانشگاه تهران واریز نمایند و فیش واریزی را بر اساس اطلاعیه های بعدی به اداره کل منابع انسانی تحویل دهند.

13. به دلیل محدودیت ظرفیت دوره ها، افرادی که در دوره های ثبت نامی شرکت نمی کنند و غیبت غیر موجه دارند، موظف به پرداخت هزینه دوره بوده و تا پایان سال امکان ثبت نام در دوره های آموزشی را نخواهند داشت.

تبصره 1 : در موارد ذیل و با اطلاع قبلی، غیبت موجه محسوب می شود :

الف - فوت یکی از بستگان درجه 1.

ب - بروز حادثه غیر قابل پیش بینی و مستند با دلایل کافی.

14.کلیه اطلاعیه های مربوط به دوره های آموزشی، فقط از طریق سامانه آموزش کارکنان انجام می شود و فراگیران محترم، می توانند سئوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ سایت ثبت نمایند.

15. به منظور تشویق، ترغیب و ارتقا سطح کمی و کیفی عملکرد همکاران، روسا یا معاونین اداری و مالی واحد های سازمانی دانشگاه، می توانند، در صورت رضایت مدیر مربوطه و تائید دوره های طی شده در ارزشیابی سالانه، نسبت به بازپرداخت هزینه دوره های آموزشی (بر اساس گزارش این اداره کل) اقدام نمایند.