بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

اطلاع رسانی در خصوص خدمات رسانی بیمه ایران در ایام تعطیلات نوروزی 96

اطلاع رسانی در خصوص خدمات رسانی بیمه ایران در ایام تعطیلات نوروزی 96


 

شماره بخشنامه:   155/396497

تاریخ :   1395/12/23

 

با سلام احترام

ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و آرزوی سلامتی در سال جدید، به منظور ارائه خدمات شایسته‌تر و اطمینان خاطر بیمه شدگان محترم در ایام تعطیلات نوروزی ۱۳۹۶، به استحضار می‌رساند در صورت نیاز به بستری در بیمارستان طرف قرارداد با بیمه ایران می‌بایست قبل از هر اقدامی به سایت بیمه ایران به نشانی: http://www.iraninsurance.ir مراجعه و از طریق منوی خدمات الکترونیکی، مراجع درمانی طرف قرارداد با بیمه ایران را انتخاب نموده و روی گزینه جستجوی مراجع درمانی کلیک نمائید. پس از انتخاب بیمارستان و تماس با حسابداری بیمارستان مورد نظرجهت اطمینان از طرف قرارداد بودن، با به همراه داشتن کارت ملی بیمار نسبت به بستری از طریق سامانه الکترونیک سدا اقدام گردد. همچنین با توجه به نامه پیوست در صورت نیاز می‌توانید از تاریخ ۰۲/‏۰۱/‏۹۶‬ از ساعت ۸ لغایت ۱۵ به دفتر مرکزی به آدرس: خیابان سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد) خیابان ۶۴ - پلاک ۱۰ ساختمان بیمه ایران شرکت خدمات بیمه‌ای امید مشاور مراجعه و جهت ارتباط غیر حضوری با شماره تلفن‌های ۸۸۶۲۴۳۱۰ - ۸۸۶۲۴۳۰۵ - ۸۸۶۲۴۳۳۱ - ۸۸۶۲۴۳۲۵ و ۴۱۹۲۷ تماس حاصل فرمائید.
همچنین در خصوص اطلاع از روند پرداخت هزینه‌های درمانی می‌توانید با مراجعه به سامانه www.vipyar.ir با وارد نمودن شماره پرسنلی در نام کاربری و کد ملی در کلمه عبور اقدام نمائید.

لازم به ذکر است کلیه پرونده‌های خسارتی که از تاریخ ۲۰/‏۱۲/‏۹۵‬ دریافت گردیده است بعد از ایام تعطیلات نوروز پرداخت خواهد شد.
خواهشمند است دستور فرمائید مراتب به نحو مناسب به اطلاع کلیه همکاران رسانده شود.