بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

بازگشت به صفحه کامل

فعال شدن مجدد سامانه حضور و غیاب برای ثبت و تایید درخواست های جا مانده نیمه اول سال 1398

فعال شدن مجدد سامانه حضور و غیاب برای ثبت و تایید درخواست های جا مانده نیمه اول سال 1398


شماره بخشنامه:   155/283654

تاریخ :   1398/9/27

 

به استحضار می‌رساند تعداد بسیاری از کارمندان به دلایل مختلف مانند عدم اطلاع رسانی واحد مربوطه، مشکل در ورود به سامانه جدید ، مدیر تأیید کننده نادرست، عدم تأیید مرخصی توسط برخی مدیران و مدیران بلافصل، عدم دسترسی به کامپیوتر و.... نتوانستند درخواست های خود را تا 15 مهر 1398 که در بخشنامه قبلی (به شماره ثبت 126738) اعلام شده بود، در سامانه حضور و غیاب ثبت نمایند.

 

از آنجا که استخراج دقیق مانده مرخصی‌ها و اعمال مرخصی‌های تشویقی نوروز و تابستان ۱۳۹۸ نیاز به خاتمه کامل ویرایش مرخصی‌ و ترددهای گذشته دارد و ثبت دستی هیچ درخواستی توسط کارشناسان منابع انسانی و مرکز فناوری اطلاعات مقدور نیست، لذا جهت ثبت و تایید درخواست های ثبت نشده از " اول فروردین 1398 تا تاریخ 15 مهر 1398" ، سامانه حضور و غیاب مجددا فعال می گردد. 

 

 

از کلیه کارمندان و مدیران محترم خواهشمند است نکات زیررا به دقت رعایت فرمایند:

 

 1- فقط درخواست های مرخصی، ماموریت و تردد ناقص ثبت نشده از تاریخ اول فروردین 1398 تا 15 مهر 1398، قابل ثبت می باشند.

 

2- مهلت ثبت این درخواست ها فقط تا تاریخ 14 دی 1398 بوده و از تاریخ 15 دی ماه 1397 سامانه به روال سابق برمی گردد و از آن پس مهلت ثبت درخواست و تایید مدیر (اعم از مرخصی، ماموریت و تردد ناقص) حداکثر 30 روز خواهد بود.

 

3- از کارمندان محترم تقاضا می شود در اسرع وقت درخواست های جا مانده خود را ثبت کنند و این کار را به روزهای آخر موکول نکنند.

 

4- از مدیران محترم بلافصل تقاضا می شود در همین بازه  زمانی به درخواست ها رسیدگی نمایند زیرا پس از اتمام این مهلت حتی امکان تایید یا رد مدیران نیز مسدود خواهد شد.

 

5- مسئولین محترم حضور و غیاب، امور اداری و دبیرخانه این بخشنامه را به کلیه کارمندان واحد خود اطلاع رسانی نموده و متن چاپ شده آن را در کنار تمام دستگاه های کارتزنی دانشگاه نصب  کنند.

 

6- از مدیران محترم تقاضا می شود بصورت روزانه، به ویژه در پایان دوران مدیریت خود حتما کارتابل درخواست های مرخصی را بررسی و تخلیه نمایند. زیرا با انتصاب مدیر بعدی، درخواست های کارمندان در کارتابل مدیر قبلی بلاتکلیف خواهد ماند.

 

7- تاکید می شود این آخرین مهلت ثبت درخواست های گذشته است و پس از مسدود شدن مجدد سامانه، هیچ نوع درخواست ویرایش تردد و ثبت مرخصی یا ماموریت (اعم از تماس تلفنی، حضوری، تیکت، نامه رسمی و غیر رسمی)، از هیچ واحدی، پذیرفته نخواهد شد.