بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

بازگشت به صفحه کامل

ثبت نام بیمه تکمیلی درمان و... انصراف، افزایش و کاهش افراد تحت تکفل

ثبت نام بیمه تکمیلی درمان و... انصراف، افزایش و کاهش افراد تحت تکفل


شماره بخشنامه:   155/183459

تاریخ :   1395/7/7

 

بخشنامه ثبت نام بیمه تکمیلی درمان، بیمه عمر و حادثه، انصراف، افزایش و کاهش افراد تحت تکفل قرارداد 95/7/1 لغایت 96/6/31

 

 

با سلام و احترام
به استحضار می‌رساند با توجه به بررسی‌های به عمل آمده قرارداد جدید بیمه درمان تکمیلی با شرکت سهامی بیمه ایران و شرکت خدمات بیمه‌ای امید مشاور منعقد گردیده است که این قرارداد شامل دو طرح متفاوت با نرخ‌های ذیل می‌باشد. خواهشمند است دستور فرمائید با توجه به حداکثر زمان ثبت نام، تا پایان وقت اداری تاریخ ۲۴/‏۰۷/‏۹۵‬ مراتب به نحو مناسب به اطلاع کلیه پرسنل رسانده شود.

طرح ۱ بیمه درمان تکمیلی) حق بیمه بابت هر نفر بیمه شده به مبلغ ۷۶۳/۰۰۰ (هفتصدو شصت وسه هزار ریال با احتساب 9٪ ارزش افزوده) .

طرح ۲ بیمه درمان تکمیلی) حق بیمه بابت هر نفر بیمه شده به مبلغ ۴۳۰/۲۴۶ (چهارصد و سی هزار و دویست و چهل و شش  ریال با احتساب 9٪ ارزش افزوده).

قرارداد بیمه عمر و حوادث تکمیلی: شرایط و تعهدات پرداخت غرامت فوت و نقص عضو به مانند قرارداد سال قبل و نحوه کسر حق بیمه عمر 12/1درصد حقوق اعلام شده دانشگاه تا حداکثر مبلغ ۱۱/۲۵۰/۰۰۰ ریال و حق بیمه حادثه ۳/. درصد حقوق اعلام شده دانشگاه تا حداکثر مبلغ ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال (با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده) می‌باشد.

تذاکرات مهم:

بیمه درمان تکمیلی جانبازان و آزادگان: طرح ۱ به طور خودکار جهت این عزیزان انتخاب گردیده است و مقتضی است همکاران محترم جانباز و آزاده نسبت به تغییرات (افزایش - کاهش) اقدام نمائید.

- فرزندان ذکور مجرد و فاقد شغل، با حداکثر سن 30 سال تمام به شرط ارائه گواهی دانشجویی تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی با حق بیمه عادی می‌باشند و بالاتر از سن 30 سال با پرداخت حق بیمه اضافی (یک و نیم برابر) تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی می‌باشند.

- فرزندان اناث مجرد و فاقد شغل، با حق بیمه عادی تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی می‌باشند.

- فرانشیز: در خصوص افراد تحت تکفل در دو طرح، ده درصد و افراد غیر تحت تکفل بیست درصد می‌باشد.

- پرداخت یارانه: با پیگیرهای بعمل آمده میزان پرداخت یارانه از طرف دانشگاه فقط جهت کارمندان و افراد تحت تکفلشان نسبت به قرارداد قبل درصدی افزایش یافته است که متعاقباً اعلام می‌گردد.

لذا باتوجه به موارد ذکر شده لازم است همکاران محترم از تاریخ ۰۷/‏۰۷/‏۹۵‬ لغایت 95/۷/24 با مراجعه به سایت پیشخوان دانشگاه به نشانی: my.ut.ac.ir در قسمت سامانه‌های رفاهی قسمت ثبت نام بیمه درمان تکمیلی و مطالعه شرایط و نوع بیمه‌های تکمیلی نسبت به انجام موارد ذیل اقدام نمائید:

۱- انتخاب نوع بیمه درمان تکمیلی توسط بیمه شده اصلی با توجه به ارائه دو نوع طرح بیمه تکمیلی.

۲ - کنترل و تائید مشخصات توسط بیمه شده اصلی و دریافت کد رهگیری.

۳- همکاران که درخواست عضویت جدید (ثبت نام جدید) ضروری است نسبت به درج اطلاعات و یا اصلاح آن اقدام نمایند.

۴- کنترل شماره تلفن همراه و کد ملی افراد تحت تکفل الزامی می‌باشد.

۵- بیمه شدگانی که متقاضی انصراف کلی یا صرفاً انصراف از بیمه عمر و حوادث تکمیلی و یا عضویت در بیمه عمر و حوادث تکمیلی می‌باشند به سامانه فوق مراجعه نمایید. (به همکاران محترم توصیه می‌شود از بیمه‌های تکمیلی درمان و عمر و حادثه انصراف ندهند زیرا بدلیل محدودیت‌های مالی دانشگاه، امکان پشتیبانی از همکاران زیان دیده وجود ندارد).

تذکر: مراجعه کلیه همکاران محترم به سامانه مذکور جهت ویرایش اطلاعات و انتخاب نوع بیمه درمان تکمیلی الزامی می‌باشد، پس از اتمام مهلت مقرر امکان تغییر طرح‌ها، درخواست عضویت، ویرایش اطلاعات ثبت شده و لغو انصراف امکان پذیر نمی‌باشد. لذا استدعا داریم با نهایت دقت اقدام فرمائید، اقدامات فوق صرفاً از طریق سامانه مذکور اقدام می‌شود، لذا به درخواست‌های خارج از سامانه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

راهنمایی: مشاهده سامانه از طریق همه مرورگرها امکان پذیر می‌باشد. ضمناً در صورت مشاهده هر گونه مشکل در سیستم با همکاران میز خدمات مرکز فناوری اطلاعات با شماره تلفن‌های ۶۱۱۱۲۱۳۰ -۶۱۱۱۲۱۳۹ - ۸۸۹۵۷۶۱۰ تماس حاصل شود. همچنین همکاران محترم می توانند اپلیکیشن بیمه ایران را بر روی تلفن همراه شخصی فعال نمایند و از وضعیت بیمه درمان تکمیلی خود مطلع گردند. 

 

 

شرایط و تعهدات بیمه درمان تکمیلی