بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مراسم تجلیل از کارمندان نمونه سال 1397 دانشگاه در آمفی تاتر پردیس علوم

برگزاری مراسم تجلیل از کارمندان نمونه سال 1397 دانشگاه در آمفی تاتر پردیس علوممراسم تجلیل از کارمندان نمونه سال 1397 با حضور ریاست محترم دانشگاه، معاونت اداری و مالی دانشگاه تهران و مدیر کل اداره کل منابع انسانی و جمع کثیری از کارکنان دانشگاه در روز چهارشنبه 16 بهمن 1398 از ساعت 10-12 برگزار شد.

دکتر حاتمی، مدیر کل منابع انسانی دانشگاه، به عنوان اولین سخنران، ضمن تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و درود به روح شهدا و امام شهیدان، یاد سردار شهید سلیمانی را به عنوان یکی از سرداران ملی کشور که جانشان را در جهت پاسداری از این کشور اهدا کردند گرامی داشتند. ایشان در ادامه بیان کردند که از سال 1394 مراسم تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه برگزار می گردد و هر ساله 25 نفر کارمند نمونه و 25 نفر کارمند شایسته تقدیر انتخاب می شدند. امسال با پیگیری های این اداره کل و موافقت معاونت اداری مالی و هیات رئیسه دانشگاه کارمندان نمونه برای تجلیل از 25 نفر به 50 نفر افزایش یافت. ایشان تاکید نمودند که در دانشگاه تهران مسئولیت همه ی ما زیاد است چرا که دانشگاه تهران مادر دانشگاه های کشور و نماد الگو در جامعه است و حتی سازمان های اجرایی برای رفع مشکلات احتمالی خود به تصمیمات دانشگاه تهران رجوع می کنند. افرادی که در این دانشگاه به عنوان نمونه معرفی می شوند مسئولیت دوچندان دارند. مسلما آنها باید برای سایر کارمندان الگو باشند چرا که نگاه سایرین به رفتار ایشان است. امیدواریم که همه ما مسئولیتمان را به خوبی انجام بدهیم و شرمنده آیندگان نباشیم.

دکتر حاتمی خاطر نشان کردند اگر تبلیغات برگزاری جشنواره به صورت بنر و پوستر چشمگیر نبوده برای رعایت حفاظت از محیط زیست است. با توجه به اینکه دانشگاه تهران شعار دانشگاه سبز را دارد، این مورد از طریق سامانه الکترونیکی اطلاع رسانی شد.

آقای سهراب سپهوند از کارشناسان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی به نمایندگی از طرف کارمندان نمونه دومین سخنران برنامه بودند که اهم فعالیت کاری خودشان را طی بیست سال خدمت در دانشگاه تهران برشمردند. مانند: شرکت در دوره های مهارت افزایی و آموزش ، ارائه 155 گزارش فنی و کارشناسی، همکاری در طرح های پزوهشی و بنیادی دانشگاه و مدیریت سفرهای علمی دانشجویان.

 

دکتر یزدانی معاونت اداری مالی دانشگاه تهران به عنوان سومین سخنران، اقدامات انجام شده برای کارمندان دانشگاه تهران را بیان نمودند.

  • اخذ مجوز از هیات امنای دانشگاه برای افزایش پنج درصدی حقوق کارمندان قرارداد خدماتی
  • تبدیل وضعیت 160 نفر نیروی قراردادخدماتی به قراردادمعین که مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر دارند
  • برخورداری همسران شهدا از مزایای ایثارگری
  • تخصیص یارانه تغذیه به کارکنان دانشگاه طی قرار دادی با پیمانکار باشگاه کارکنان

 

در قسمت پایانی مراسم، کارمندان نمونه لوح تقدیر و هدایای خود را از ریاست محترم دانشگاه تهران دریافت نمودند.

همچنین در این مراسم از طریق قرعه کشی به کارمندان حاضر در جلسه تعداد 4 سفر زیارتی مشهد از طرف پردیس علوم و تعداد 7 سفر زیارتی مشهد از طرف پردیس فارابی و همچنین تعداد 5 سفر و اقامت رایگان در خزرآباد تعلق گرفت .