بخشنامه‌، خبر و اطلاعیه

بازگشت به صفحه کامل

اطلاع رسانی برای خدمات بیمه ایران در تعطیلات نوروزی

اطلاع رسانی برای خدمات بیمه ایران در تعطیلات نوروزی


شماره بخشنامه:   155/358053

تاریخ :   1393/12/26

 

 با سلام احترام 

    ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و آرزوی سلامتی در سال جدید ، به منظور ارائه خدمات شایسته‌تر به بیمه شدگان بیمه درمان تکمیلی در ایام تعطیلات نوروزی 1394، به استحضار می‌رساند در صورت نیاز به بستری در بیمارستان طرف قرارداد با بیمه ایران می‌بایست قبل از هر اقدامی به سایت بیمه ایران به نشانی:  http://www.iraninsurance.ir مراجعه و از طریق منوی خدمات الکترونیکی، مراجع درمانی طرف قرارداد با بیمه ایران را انتخاب نموده و روی گزینه پیشرفته کلیک کنید و با توجه به مرجع مورد نظر، فیلدهای مشاهده شده را تکمیل و در آخر فیلد جستجو را فعال نمایید. پس از انتخاب بیمارستان و اطمینان از طرف قرارداد بودن، با همراه داشتن کارت طلائی جهت بستری شدن اقدام نمایید .
     همچنین در خصوص دریافت هزینه‌های درمانی نیز می‌بایست بعد از تعطیلات نوروزی از طریق واحد بیمه مستقر در مرکز بهداشت دانشگاه اقدام نمایید و از مراجعه به شعبات بیمه به منظور دریافت هزینه‌های درمانی خودداری فرمایید . 
    لازم به ذکر است در صورت لزوم استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی در ایام نوروز سال 94، همراه داشتن کارت طلایی کافی بوده و نیازی برای مراجعه به شعبات مذکور نمی باشد و اطلاعات ذیل بخشنامه صرفاً به منظور اطمینان خاطر شما بیمه شدگان محترم و یا موارد استثناء اعلام می گردد.

1- دفتر معاونت اجرایی بیمه های اشخاص در تاریخ 94/1/1 لغایت 94/1/5 و همچنین در تاریخ های 94/1/12 لغایت 94/1/14 برای مواقع ضروری آماده پاسخگوئی به بیمه شدگان می باشد . 
نشانی : خیابان مطهری - نرسیده به چهارراه قائم مقام - جنب بانک ملت -  شماره تلفن تماس : 5-88723190
2 - شرکت بیمه ایران شعبه ممتاز پاسداران از تاریخ 94/1/6 لغایت 94/1/11 از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر آماده پاسخگوئی به بیمه شدگان می باشد . 
نشانی : خیابان پاسداران - قبل از برج سفید - خیابان شهید اخوان - بوستان دوم - چهارراه گیلان - پلاک 52 - طبقه همکف -  شماره تلفن تماس : 4- 22888702
   خواهشمند است دستور فرمائید مراتب به نحو مناسب به اطلاع کلیه همکاران رسانده شود.